YOOtheme

Результаты Конкурсной программы

ВСЕУКРАИНСКОГО ФЕСТИВАЛЯ ТВОРЧЕСТВА «Таланты Хортицы» 2017

 Фольклор

Гран - прі "Дніпряночка" Фольклорний колектив м.Энергодар

І - ансамбль народного танца «Дружба» «Зимові розваги»

І - театр мод «ТАІС»  «Квіткова мрія»

Хореографія

1 вікова категорія

II     - "Модерн лайф" Центр сучасного танцю  м Запорожье  стилізована хореографія "Мы танцуем тип-хоп"                  

ІІ     -   «Littie dancers» коллектив сучасного стилізованого танцю «Игрушки»

ІІ      -   «INDIGO»Студия хореографии м.Днепр «Жаль что взрослые не верят в чудеса»

ІІ      - " Модерн лайф" м.Запоріжжя "Солнечные человечики"

ІІІ     - Театр танцю«Солнечный зайчик»м.Чернігів «До-ми-соль»

Дипломант - «Веселые человечки» танцювальний ансамбль м.Вольногорск "Чудо"

2 вікова категорія - народна хореографія

І     -  ансамбль народного танца «Дружба» м.Запоріжжя  «На полонині»

І  - «INDIGO» Студия хореографии м.Днепр «Щедривка»

І     -  Кавказський народный коллектив "Имеди" «У ручья»

ІІІ    -  коллектив  танцю «Littie dancers» «Донечка Вкраїна»

Дипломант -«Барвинок» ансамбль народного танцю  «Україночки»

2 вікова категорія сучасна хореографія

І   - «Гармония» «Веселые эльфы» м.Запоріжжя

ІІ     -"Бриз" коллектив эстрадного  танца 

ІІ - «ХОРС» хореографічний коллективм.Запоріжжя

ІІ  - " Модерн лайф"центр сучасної хореографії м.Запоріжжя «Амазонки»

«INDIGO» Студия хореографии м.Днепр  «В ожидании радуги»

ІІІ  -  «Littie dancers» м.Запоріжжя «Батл»

«Конфетти» танцювальний ансамбль   Малая форма «Ветер перемен»

2 вікова категорія стилізована хореографія

І - «ВАРИАНТ»«Невгамовні малята»

ІІ  - "ДАНСЕР" народный коллектив студия хореографии г. ДНЕПР " Ёжики в тумане"

ІІІ - «Стожари»Зразковий художній колектив ансамбль народного танцюХореографічна картинка «Гномики»

"Бриз"Образцовый художественный коллектив эстрадного танца м.Геническ "Кукарача"

Дипломант -Хореографычний коллектив «Стиль» м.Павлоград «Зайчики»

3 вікова категорія сучасна хореографія

І -«Эльдорадо» м.Генічеськ"Бой сердца"

І - «ВАРИАНТ» хореографический коллектив  «Капитошка»

І - «Эльдорадо» "Память не знает границ"

ІІ - «Диссет-стиль»«Веселый трамвай»

ІІІ - Народний художній колектив» ансамбль сучасної хореографії  «Мозаїка»  «У ритмі рок-н-ролу»

Дипломант - «Данс-кредо» коллектив современного танца «Миньоны»

3 вікові категорія народна хореографія

І - "Имеди" Грузия

ІІ -«Карамель» танцювальний ансамбль  український народний танець  «Козачок»

3 вікова категорія стилізованв

І - «Дружба» м.Запоріжжя

4 вікова категорія 

І - "ДАНСЕР" народный коллектив студия хореографии г. Днепр «Я никогда не позвоню"

І  - " Модерн лайф"

ІІ - «Карамель»  танцювальний ансамбль  «Африка»

ІІІ - Народний художній колектив» ансамбль сучасної хореографії  «Мозаїка» «Місяць-дружок»

"Бриз" коллектив эстрадного танца «Я- ансамбль»

І - хореографический коллектив  «ВАРИАНТ»Запорожье «Бешкетниці»

І -народный коллектив студия хореографии "ДАНСЕР"г. ДНЕПР "Школа шпионок"

ІІ -Народний художній колектив» ансамбль сучасної хореографії  «Мозаїка»

м.Геніческ  «На палубі»

ІІІ -хореографический коллектив  «ХОРС» «Ярмарка»

дипломант - «Радуга» Народний художній колектив» ансамбль сучасної хореографії «Услышь меня» м.Миколаїв 

дипломант - «Rings» колектив ансамбль сучасної хореографії  м.Запоріжжя «Танец это жизнь»

«Улыбка» Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю  

5 вікова категорія 

І- «Барвограй» Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю м. Генічеськ кримсько-татарський народний танок «Танок зі свічками»

ІІ - ансамбль народного танцю  «Веселка» - «Татарський»

ІІ -«Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю  «Барвограй» м.Генічеськ «Закарпатські візерунки»

ІІІ - коллектив народного танцю "Ветерець" "Метелиця"

7 вікова категорія (змішена)

І - «Веселка» м.Вольнянськ «Різдвяні свята»

ІІ - «Феєрія» м. Енергодар «Мрія русалоньки»

ІІ - «Міраж» м.Запоріжжя Українська стилізація «Запальний дівочий»

ІІ - ЦДЮТ Енергодар «Мрія русалоньки» 

ІІ - «Феєрія» Енергодар     «Магія книги»

 

 

Геническ

 

7

 

1

   

Фольк

7

 

Гран-при

веселка

Вольнянск

Народный

мамы

«Калина»

1

Танцевальная студия  «Романтики»

 

 

7

«Лилия»

3

 

соло

 

 

 

 

 

Красуля Єлизавета

«Littie dancers»

 

1

«Пеппи длинный чулок »

3

Коленда Аурика

«Littie dancers»

 

2

«Золушка»

 

Сылка Елизавета

г. ДНЕПР

 

2

Прятки»

 

Троян Ярина

Студія сучасної хореографії ДНК

 

2

Один на один

1

Нападала Мария

Геническ

 

2

Розовая пантера

3

Сона

Армения

 

3

 

1

Семененко Анастасия

 

 

2

Пробуждение

2

Харченко Валерія

«Елінт»

 

3

«Между прошлым и будущим»

1

Короткина Виолета

 

 

 

«Афродита»

2

Колесниова София

«Модерн Лайф»

 

3

 

3

Лысенко Яна

 

 

3

«Фемида»

2

Подгорная Анна

«Конфетти»

 

4

«Каждый раз, когда идёт дождь…»,

3

Гонтарєва Арина 

 Харків 

 

4

«Увіванець» 

 

Шевченко Настя

 

 

3

Ирида

3

Павлова

 

 

 

 

3

Климовцева Алиса

Подгорная Анна

Запорожье

 

4

«Слушай свое сердце»

2

Сердюк  Вікторія

ансамбль  “Перлина”

 

5

Независимость в рамках зависимости.

1

Молодан Алина

г. ДНЕПР

 

2

"Клякса"

 

 

 

 

 

Результати конкурсної програми 2016

Журі:

Лагутіна Олена Володимирівна
Майстер декоративно-прикладного мистецтва.
Координатор інвестиційних міжнародних проектів відділу
відродження народної творчості.
 
Стадниченко Надія Василівна
Заслужена артистка України, лауреат премії ім. С. Паторжинського. Провідний майстер сцени, актриса, викладач ЗНУ кафедри акторської майстерності. Магістр вищої школи. Викладач курсу «Театральне майстерність».
 
Білозуб Людмила Миколаївна
Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри акторської майстерності
Запорізького Національного Університету. Педагог вокалу.
 
Чікатуева Катерина Станіславівна
Педагог 1 категорії. Хормейстер, концертмейстер, ілюстратор. викладач вокалу
Переможець Всеукраїнського конкурсу хормейстерів.
 
Андрій Шамрай
Переможець Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.
Півфіналіст шоу «Голос Країни» Перезавантаження »на телеканалі 1 + 1. Випускник ЗМУ.
 
Олег Кравець
Заслужений балетмейстер козацького ансамблю пісні і танцю Обласний Запорізької філармонії.
 
Свириденко Володимир Костянтинович
Артист Цирку.
Лауреат Міжнародних конкурсів.
 
Винокуров Артем Юрійович
Педагог оркестрового відділу Харківської школи мистецтв
 
"Стожары" Смешан 1-2 «Детский танец»

І

Троян Ярина 2 Совушка

І

Колектив сучасного танцю «Успіх"  1-2 «Дебют»

І

«Бусинка» 2 Не разбивайте детские мечты..!»,

ІІІ

«Бусинка» 2 «Дівочі гуляння»,

ІІ

Грузинский коллектив «Имеди» 2 Танец у ручья

І

Сона   3  

І

Дуэт -Куницкая Катерина , Полякова Александра 3 «Не твоя війна…»,

І

«Бусинка»  3 «Однажды вечером»

ІІ

"Модерн лайф"
2 Море

І

"Модерн лайф 1 эстрадный танец "четверо лягушат"дебют

І

Лысенко Яна
2 "Розовая пантера"

І

Комарец Катя 2 Раненая птица

ІІ

Танцювальний колектив  «Едельвейс"  2 «Черевички»

ІІІ

колектив «Едельвейс» 3 «Запальні україночки»

ІІІ

Танцювальний колектив «Перлинки» 3 «Вишеньки – черешеньки»

ІІ

Колектив «Барбарики»  2 «Снится сон»

ІІ

Колектив «Барбарики»   3 «Гопак»

ІІ

Колектив «Барбарики» Змішана «Веселое настроение

ІІІ

«Грация» Смешан  3-4 «Непоседы»

ІІІ

Зразковий художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Міраж» змішана 3-4 «Гармонія кольору» 

ІІ

Зразковий художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Міраж» 3 «Зимові розваги» 

І

Багмет Яна 4 «Джайв»

ІІ

Театр танца "Новій стиль"  4 *Контемп.

І

Полякова Элина  4 №1

І

Баканина Анастасия 4 №2

ІІ

Павленко Екатерина 3 №3

І

Жебрак Диана 4 №4

ІІ

ансамбль народного танца Дружба 3 дуэт «Подружки»,

І

Яна Стрехнина 3 Стрекоза

І

Ансамбль народного танца "Байда" 3 "гуцульский  танец"

І

«ХОРС»

Смешан 2-4

«Дівочий перепляс

ІІІ

 «Light Side»

смешан

«Танец Кукол»

ІІІ

«Light Side»

смешан

«Хип-Хоп»

ІІ

Олейник Алина

3

«Еще один шаг к мечте

ІІ

«Феєрія»

5

«Ляльки

І

«ХОРС»

Смеш 3-4

«украинский народный танец»

ІІІ

 
 
              АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ
Хиврич  Мария - категорія 3- Лауреат І ступеню
Басовская Катя - категорія 3- Лауреат ІІ ступеню
Смирнова Алла - категорія 3-  Лауреат ІІ ступеню
Алтихова Слава - категорія 3- Лауреат ІІІ ступеню
Варава Люда - категорія 4- Лауреат І ступеню
Миронова Оля - категорія 4- Лауреат ІІ ступеню
Самчук  Дарья - категорія 4- Лауреат ІІІ ступеню
Угланова Дар'я - категорія 5- Лауреат І ступеню
Вітковська Лера - категорія 5- Лауреат ІІ ступеню
Котлик  Ирина - категорія 5 – Лауреат ІІ ступеню
Марченко Міла - категорія 5 – Лауреат ІІ ступеню
 
Эстрадний вокал
 
1 категорія
Диана Губа –- лауреат ІІ ступеню
2 категорія
Калашник Ярослава - лауреат І ступеню
Половко Мария - лауреат І ступеню
Бижко София - лауреат І ступеню
Никитина Доминика- лауреат ІІ ступеню
Корнеленкова Арина - лауреат ІІІ ступеню
Короленко Полина - лауреат ІІІ ступеню
Паршикова  София - лауреат ІІІ ступеню
Белецкая Ева - лауреат ІІІ ступеню
Сежченко Елизавета- лауреат ІІІ ступеню
Ансамбль «До-Ми-Соль» - лауреат ІІ ступеню
3 категорія
Гайворонская Ксения - лауреат І ступеню
 Матюхина Каролина - лауреат І ступеню
Марковська Дар'я - лауреат І ступеню
Кононихина Екатерина - лауреат І ступеню
Варнава Надежда - лауреат І ступеню
Політов Ярослав - лауреат І ступеню
 Ярышев Александр  - лауреат ІІ ступеню
Пархомик  Диана - лауреат ІІ ступеню
Худик София - лауреат ІІ ступеню
Багрова Євгенія - лауреат ІІІ ступеню
Лошкарева София - лауреат ІІІ ступеню
Бондарь Леся - лауреат ІІІ ступеню
Воронина Анастасия - лауреат І ступеню
 Лобанова Виктория- лауреат ІІІ ступеню
 
 4 Категрія
Резниченко София - лауреат І ступеню
Бобро Марія - лауреат І ступеню
Бадарі Маргарита - лауреат ІІ ступеню
 Скрипнік Вероніка- лауреат ІІ ступеню
 Бурмистрова Єлизавета - лауреат ІІ ступеню
 Мельник   Катя - лауреат ІІ ступеню
Череповская Валерия- лауреат ІІ ступеню
 Пидлужна Ева- лауреат ІІ ступеню
Иванченко Катерина - лауреат ІІ ступеню
Луц   Олена - лауреат ІІІ ступеню
Алтухов Денис - лауреат ІІІ ступеню
Горзов Софія- лауреат ІІІ ступеню
 Гузько  Александр- лауреат ІІІ ступеню
Мансурова Маргарита - лауреат ІІІ ступеню
Новікова Вікторія - лауреат ІІІ ступеню
Дуєт «Талисман»- лауреат ІІ ступеню
5 категорія
Кырбыик Алина - лауреат І ступеню
 Рудьковская Юля- лауреат І ступеню
Гузько Алина - лауреат І ступеню
Чарівна Світлана - лауреат І ступеню
Алтухов   Деніс - лауреат ІІІ ступеню
Козьмик Надежда - лауреат ІІІ ступеню
 Агафонова Валерия - лауреат ІІІ ступеню
Короткова Христина - лауреат ІІІ ступеню
Скакунова Евгения - лауреат ІІІ ступеню
Терещенко Анастасія - лауреат ІІІ ступеню
6 категорія
Гвоздик Антон - лауреат І ступеню
Демченко Инна - лауреат ІІ ступеню
Диденко Татьяна - лауреат ІІ ступеню
Маринина Евгения - лауреат ІІ ступеню
Дуэт «Два колёри»: Джордан Энтони-Канарейкина Марина- лауреат ІІІ ступеню
Силявина Ксения - лауреат І ступеню
Дуэт «Сердца двух» - лауреат ІІ ступеню
Онищук Олег -  лауреат І ступеню
Водяницкая Маргарита- лауреат ІІ ступеню
Джордан Єнтони- лауреат І ступеню
 Шапранова Даяна- лауреат ІІ ступеню
 
 Коллектив «Мелодия»- ГРАН-ПРИ
 
Інструментальний напрямок -Фортепіано
1.     Иванов Никита ІІ вікова категорія «Bésame mucho» Консуэло Веласкес Лауреат І ступеню
2.     Піччіналі Джорджія ІІ вікова категорія Г.Гендель «Менует», Лауреат І ступеню
3.     Кригер Валентина ІІ вікова категорія  А.Гречанинов «В разлуке»  Лауреат ІІ ступеню
4.     Балагура Поліна ІІ вікова категорія І. Шамо «Скерцо Лауреат ІІІ ступеню
5.     фортепианный дуэт Коваленко Евгения, Клеха Егор Е.Крылатов «Полька» Лауреат І ступеню
6.     Нгуєн Тен Дат ІІІ вікова категорія П. Чайковський «Полька»з «Дитячого альбому») Лауреат І ступеню
7.     Горбань Олеся  ІІІ вікова категорія  "Задиристые буги" Е.Градескі Лауреат ІІ ступеню
8.     Остроушко Анастасія ІV вікова категорія Й.С. Бах. Інтенція 2-х голосна фа мінор Лауреат І ступеню
9.     Бобро Марія ІV вікова категорія Г. Сасько «Блюз» Лауреат І ступеню
10. Сахарова Диана 4 возрастная категория Н. Мордасов «Увидимся завтра Лауреат І ступеню
1    Остроушко Анастасія ІV вікова категорія А. Ушкаров «Осінній листок» Лауреат І ступеню
1   Савельева  Юлия ІV вікова категорія И.Волкова "Высоко в небе" Лауреат ІІІ ступеню
1  .Травян Віра V вікова категорія Укр. нар. пісня «За рікою вдалині», Лауреат І ступеню
1   Дика Юлія V вікова категорія«Українські візерунки» в обр. Л. Матвійчука Лауреат І ступеню
1     Яковенко Євніка V вікова категорія К. Нортон «Ляльковий театр» (для флейти та фортепіано Лауреат ІІступеню
   Перевалова Анастасія VІІ вікова категорія Д. Шостакович «Вальс № 2»(для домри та фортепіано) Лауреат І ступеню
   Ансамбль «Клавиши» VІІ вікова категорія « Либертанго» Астор Пьяццолло (обр.Рахимовой В.К.)  Лауреат І ступеню
 Фортепіанний дует 1. Балагура Поліна, 03.08.2007 р.н.;2. Нгуєн Тен Дат, 02.01.2007 р.н. М. Мусоргський «Гопак VІІ вікова категорія (змішана) Лауреат ІІІ ступеню
 
 Инструментальний напрямок  -Народні інструменти
ІІ вікова категорія 
Барковський Дмитро Р. Бажилин "Сельские гуляния" Лауреат ІІІ ступеню
Пасічник Інна домра Є. Крилатов «Пісенька Діда Мороза» Лауреат І ступеню
ІІІ вікова категорія
 Скирдонова Маргарита домра Дж. Гершвін «Summertime» Лауреат І ступеню
Лизогубенко Христина домра Н. Бакланова «Хоровод» Лауреат ІІ ступеню
Бородіна Поліна аккордеон А. Доренский «Буги-вуги»  Лауреат ІІІ ступеню
ІV вікова категорія 
Якушкін Михайло домра Г. Манчіні «Moon River» Лауреат І ступеню
Бурмистрова Єлизавета домра Klaus Dapper «Moonshining», Лауреат І ступеню
Биркина Екатерина аккордеон Р. Бажилин Вальс «Рынок любви» Лауреат Іступеню
Коханенко Стефанія домра В. Андрєєв «Мрії» («Грёзы»), Лауреат ІІ ступеню
 Місєвич Ольга домра Б. Міхеєв «Забавка» - Лауреат І ступеню              
 
Скрипник Екатерина  бандура Муз.С.Олещук Сл. М. Пидгирянкин« Три виночки» Лауреат ІІ ступеню
Коробка София – бандура - Вариации на укр. нар. песни "Вечір на дворі"  в обр. К. Новицького   Лауреат І ступеню
Дует домристів  - Коханенко Стефанія, Коханенко Анастасія- А. Кокорін «Блюз», Лауреат І ступеню
Дует домристів  -Бурмистрова  Єлизавета, Скирдонова Маргарита Т. Павленко «Фантазія на теми українських пісень» - Лауреат ІІ ступеню
Дуэт бандуристів -Сидоров Артур, Биркина Екатерина Р. Бажилин  «Зонтики»    Лауреат ІІІ ступеню
 Шульгина Альбина –бандурист- О. Федосенко "Таємниця"- Лауреат ІІІ ступеню
Якушкін Михайло, Власенко Денис- Аранж. Т. Ярошенко, О. Правдюк «Попурі на джаззові теми», Лауреат ІІ ступеню
Ансамбль народніх інструментов "Веснянка"  керівник Сарматова О.П. м.Харків-  Яків Лапинський - Українська рапсодія Лауреат І ступеню
 Ансамбль  народних інструментов керівник  Арманова О.І м.Нікополь - И.Ковальский «Коломийка» Лауреат ІІ ступеню
Ансамбль народних інструментів "Акорд" м. Одеса керівник Петрівська С.М. Фантазія на українські народні мелодії
АгієнкоОлексій 2 скрипка Укр. нар. пісня «Журавель» в обр. П.І. Чайковського

І

Акбарова Рузіхон 2 скрипка Е.Джонс «Бугі»

ІІ

Дребеда Ангеліна 2 скрипка Укр. нар. пісня «Ой, що ж то за шум» в обр. Шольца

ІІІ

Котлова Маргарита 2 скрипка А. Лядов «Танок комара»

І

Телушко Никита 2 гитара Л.Иванова «Маленький марш»

І

Симоненко Нікіта 2 скрипка Укр. нар. пісня «І шумить, і гуде»

ІІ

Буц Антон 3 гитара О.Копенков «Карнавал»

ІІ

Єременко Софія 3 скрипка Н. Рота «Час для двох

І

Музикант Олексій 3 скрипка А. Вівальді. Концерт A-moll І частина

І

Редька Софія 3 віолончель Р. Шуман «Новелетта»,

І

Дребеда Іван 4 віолончель А. Бабаджанян «Танок»

І

Копіченко А
Радченко Н
 4  скрипка  

1

Беким М.Буц А.Морозов С  4  скрипка  

1

Гребенюк Ярослав 5 скрипка Й.Гайдн .Концерт G-durІ  часть 

ІІ

Коваленко Дарья 5 гитара  С.Остапущенко «Юмореска»

І

ПархоменкоОПатрамай ОКухленко М 5 гитара Е.Поплянова «Милонга»

 

Гопка Ігор 5 віолончель А. Арутюнян «Експромт»,

І

Нестеренок Владислава  5   Романс«Очи черные» Обр.О.Богрова

ІІ

«Яскравіпромінчики» Ансамбль 7 скрипка Л. Бігєєва «Веселі ковбої»,

І

Винокуров Артем  6  гитара Молітва

І

Ансамбль «Bossnova»  6    

І

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Протокол  2015
 Академический вокал 
 

 Федоряка Владислав

 ЧЕРКАСЫ

 13

 Гран-при

ХОР «Акварель»

Запорожье

смеш

I

ансамбль «Перлинка»   

Запорожье

смеш

II

Вокальный ансамбль "МАРИЧКА"

Запорожье

11-13

III

Смирнова Лариса

Харьков

10

І

Жиболенко Александр

Запорожье

11

II

ПындыкСофия

Запорожье

12

III

Литвин Александра

Киев

15

І

Морозова Катерина

Полтава

16

ІІ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
Алтухов Денис- Запорожье - лауреат І степени
Калашник Максим -Харьков -  лауреат ІІ степени
Здебская Полина - Запорожье - Лауреат ІІІ степени  
 
Украинская песня
Литвин Светлана Сумы 9 І
СазоноваАлиса  Бердянск 8 III
Ярышев Александр Днепропетровск 9  III
ЯкушкинаЯна Николаев 12 ІІ
Любимова Евгения Запорожье 13 III
ТитроваАнна Виница 14 І
НовиковаМария Одесса 15 ІІ
Народный вокал

Баранчик София

Запорожье 12 I
Липко Виктория Белозерка 11 ІІ
Литко Вера Марганец 13 ІІІ
Антони  Джордан Индия 21 I
Бобко Анна Запорожье 19 ІІ
Эстрадный вокал
 

вокальный квартет

 «РУТА- МЯТА»

Запорожье

14

I

Ансамбль  «ШАНС»

Запорожье

 

I

Вокальный ансамбль «Малинка» Запорожье 8 III
Безридна Мария ЧЕРКАСЬКА ДШМ 10 I
Дыманова Ярослава Запорожье 8 III
Гайворонская  Ксения  Запорожье 8 II
БОБРО МАРІЯ   Запорожье 10 II

Борулько Дарья

Николаев

7

III

Скубакова Дарья

Запорожье

9

I

Здебская Полина

Запорожье

9

II

Шинкаренко Татьяна

 

10

III

Пивоваров Сергей

Бердянск

14

II

ЛУЦ  ЕЛЕНА

Запорожье

11-13

II

Жуковська Крістіна

ЧЕРКАСЬКА ДШМ

12

III

Макарова Дар’я ЧЕРКАСЬКА ДШМ 13 III
Стрижак Анна ЧЕРКАСЬКА ДШМ 13 III
Баранчик Алёна Запорожье 11-13 III
Гузько Алина Запорожье 14 I
Сорока Анастасия  Запорожье 14 II
Ващук Илона Запорожье   III
Верченко Анастасия Запорожье 18 I
Яценко Ульяна Запорожье 7 I

Оласюк Анастасия

Запорожье

17

ІІ

Верба Елизавета

Запорожье

18

II

Колегова Татьяна Запорожье 16 III
Яковенко Евгения Запорожье 16 III
Клец Виктория Запорожье 17 Гран-при
Шульга Стефания Запорожье 19 III

Кристина Слободянюк

Запорожье

15

III

 
 

Мир глазами детей

Экскурсии Запорожья

Рассылки новостей

Кто на сайте

Сейчас 6 гостей онлайн