YOOtheme

 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ  ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА  

«Арабатське натхнення»

 

22-26  ЧЕРВЕНЬ 2019.

УКРАЇНА Арабатська стрілка

Туристичний комплекс "Дружний".

Херсонська область с. Генічеська гірка вул.Набережна, 54

ПРИЗОВИЙ ФОНД  5 000.00

 

Міжнародний Центр "Світ Очима Дітей"
Щасливська сільська рада
За підтримки:
Міністерства культури України

До участі в Проекті запрошуються професійні та аматорські  танцювальні  колективи та сольні учасники віком від 4 до 117 років з різних куточків світу, які представлять Україну власну творчість, багатство своєї культури 

 завдання Фестивалю

- Виявлення та підтримка талановитих дітей та молоді;

- Відродження, збереження і розвиток національних культур;

- Розвиток і зміцнення дружніх відносин між країнами-учасницями Фестивалю;

- Знайомство з кращими творчими колективами та сольними виконавцями країн-учасниць;

- Встановлення творчих контактів між колективами, обмін досвідом роботи країн-учасниць Фестивалю в творчому вихованні дітей і молоді;

- Залучення провідних фахівців культури і шоу-бізнесу і діячів мистецтв у співпраці з  творчими колективами та сольними учасниками;

 

Всеукраїнський Фестиваль искусства «Арабатське натхнення» проводиться щорічно в червні на березі чудового, ніжного Азовського моря с.Счасливцене.

Що може бути прекрасніше відпочинку на морі? Ласкаве південне сонечко, освіжаючий вітерець, наповнений чудовими ароматами, золотиста смужка пляжу і прозорі хвилі, з тихим шелестом набігають на берег.

Відпочинок на морі - це можливість забрати з собою масу чудових вражень і емоцій!

 Роботу з організації та проведення Фестивалю здійснює Оргкомітет, склад і повноваження якого затверджуються Організаторами.

 В Експертну Раду (Журі) Фестивалю входять запрошені Організаторами Заслужені діячі культури і мистецтв України, зірки шоу-бізнесу, професійні хореографи і вокалісти, музиканти, представники циркового мистецтва, модельного бізнесу, художники, дизайнери. Представники ЗМІ.

 Вікові категорії

1 вікова категорія - 4-6 років; 2 вікова категорія - 7-8 років

3 вікова категорія - 9 -10 років; 4 вікова категорія - 11-13 років;

5 вікова категорія -14-16; 6 вікова категорія - від 17 до 117лет

7 категорія - змішана; 8 категорія - учасники з обмеженими можливостями

Умови участі в конкурсній програмі Фестивалю

Основним заходом Всеукраїнського Фестивалю "Арабатське натхнення" є творчий конкурс.

реєстрація - до 25.05.19г

відбіркові тури по фестивальним напрямками - 23-24.06.2019

Гала-Концерт 25.06.19

 Реєстрація учасників: 1) до 25.05. 2019 року включно творчі колективи та сольні учасники подають заповнену заявку (* додається), на електронну пошту - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з обов'язковим зазначенням дати прибуття та кількості днів перебування.

наприклад:

1) конкурсний день

2) з 22 червня 16:00 до 26 червня 9:00

3) з 23 червня 10:00 до 26 червня 20:00

4)  Ваш варіант не менше 3 діб 

- Не допускаються конкурсні виступи вокалістів під фонограму «плюс».

 2) До 5 червня 2018 вносять благодійний внесок (з людини) в розмірі:

- Солісти -300грн

- дуети - квартет - 200грн

- Колективи -150грн

Учасники фестивалю конкурсу «Сузір’я України» мають знижку 20% на фестивальний внесок

До 25.05 2019 р подається заявка на проживання та харчування, протягом п'яти робочих днів отримати рахунок на передоплату. Бронь на проживання та харчування тільки після підтвердження передоплати.

Проживання + трьох разове харчування 450грн. на добу.

Для керівників 20 + 1

Для бронювання місць на проживання вноситься, на розрахунковий рахунок Туристичного комплексу "Дружний" (рахунок надається після подачі заявки), не менше 30% плати за розміщення всіх членів колективу / групи. (Умови проживання та харчування обговорюються безпосередньо керівником колективу / групи /, батьками або ж сольним учасником з Організаторами).

Можлива участь без проживання на території комплексу

- Учасники мають право брати участь в декількох номінаціях при наданні в Оргкомітет окремої заявки на кожну номінацію. Якщо учасник заявлений в декількох жанрових номінаціях, то загальна кількість заявок не повинно перевищувати п'яти.

- Репетиція проходить в строго визначеної послідовності, згідно номінаціями і віковими категоріями.

- Якщо учасник не встигає виступити за програмою в своїй номінації і віковій категорії, з яких-небудь причин, конкурсна програма переноситься після виступу всіх номінацій і вікових категорій,

- Оргкомітет має право відсторонити від участі за некоректну поведінку під час проведення Фестивалю. Організаційний внесок в даному випадку не повертається.

Відбіркові тури:

Учасники представляють два різнохарактерних твори

 - Хореографія - (соло, мала форма, ансамбль) Зекрало сцени 15 * 8

 класична; народна; стилізована; сучасна; естрадна; східний танець; спортивний рок-н-рол; вуличні напрямки (hip-hop, хаус, техно).

Критерії оцінок:

Система оцінки конкурсантів - шести бальна, голосування - відкрите. Враховуються вік, підготовка, фіз.возможності. Заміна репертуару під час проведення Фестивалю заборонена.

 Рішення Журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

Результати конкурсних виступів опубліковуються на сайті http://divosvit.com.ua.

Програму гала-концерту визначає режисерсько-постановочна група на підставі рішень жюрі.

Представники Оргкомітету не є членами Журі та не беруть участі в голосуванні. Оргкомітет має право анулювати результати виступів колективу / групи / сольного учасника, якщо самі учасники, їх керівники та / або інші зацікавлені особи проявили некоректну поведінку по відношенню до членів Журі, Оргкомітету та / або по відношенню до інших учасників проекту. Репетиції, фестивальні виступи, екскурсійні та розважальні заходи проходять в порядку, встановленому Організаторами.

 Нагородження учасників та переможців

 - Премія Гран-прі , Лауреат I, II і III ступеня (у кожній номінації); - Дипломант I, II і III ступеня (у кожній номінації); -дипломант (отримують дипломи за підсумками оцінок журі).

 Володарі Гран-Прі -  примує приз 5000.00грн ;  лауреати I , ІІ премій фестивалю-конкурсу всіх представлених номінацій нагороджуються ексклюзивними нагородами. Всі учасники нагороджуються медалями.

За попередньою домовленістю з Оргкомітетом, Спонсори та Партнери Фестивалю можуть додатково запропонувати призові номінації в Проекті, виходячи з інших критеріїв. Можливо перебування на більшу кількість днів.

 Фінансова сторона фестивалю:

 Фінансування проекту відбувається за рахунок благодійних внесків державних і недержавних підприємств, установ, організацій, а також приватних меценатів і самих учасників Фестивалю з числа резидентів і нерезидентів України;

Витрати, пов'язані з харчуванням, проживанням, приїздом та від'їздом учасників і супроводжуючих осіб - за рахунок сторони, що відряджає сторони.

Оргкомітет, покладає на себе організацію проживання та харчування учасників. Умови проживання, харчування, екскурсійного обслуговування дивіться в програмі.

У разі несвоєчасного внесення оплати (проживання та харчування не бронюється) У випадку, якщо колектив уже вніс всі необхідні платежі, але з якихось обставин або причин не з'явився на Проект, не попередив організатора, не пізніше 5 днів до початку фестивалю - внесена сума не повертається відправнику, а направляється на подальшу реалізацію Фестивалю.

Супроводжуюча особа несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров'я учасника / ів Фестіваля

Оргкомітет має право розміщувати на своєму сайті фотографії і використовувати їх в рекламній продукції без узгодження з колективом або окремим виконавцем. Офіційні сайти проекту: http://divosvit.com.ua 

 Електронна пошта Оргкомітету -divosvit.ukr@gmail.com

Інформація по телефону: Координатор  проекту Вікторія +38 (067) 613-42-40 +38 (066) 323-81-97 Адміністратор - 099-087-12-29 Одержувач: ГО «ЦЕНТР« СОД »Код ЄДРПОУ: 38025477 П / р № 26006010015703 в філії Акціонерного банку« Південний »в м. Запоріжжя МФО: 328209 Призначення платежу: Благодійній внесок Ознака неприбутковості 006

Мир глазами детей

Экскурсии Запорожья

Рассылки новостей

Кто на сайте

Сейчас 19 гостей онлайн