YOOtheme

 ВСЕУКРАИНСКИЙ  ФЕСТИВАЛЬ ИСКУССТВА

«Арабатське натхнення»

 

 

17 ЧЕРВЕНЬ 2018.

УКРАЇНА Арабатська стрілка

Туристичний комплекс "Дружний".

Херсонська область с. Генічеська гірка вул.Набережна, 54

 

Міжнародний Центр "Світ Очима Дітей"

Щасливська сільська рада

За підтримки:

Міністерства культури України

 

До участі в Проекті запрошуються професійні та аматорські вокальні, театральні, танцювальні та інструментальні колективи та сольні учасники віком від 4 до 117 років з різних куточків світу, які представлять Україну власну творчість, багатство культури і красу рідної мови.

 завдання Фестивалю

- Виявлення та підтримка талановитих дітей та молоді;

- Відродження, збереження і розвиток національних культур;

- Розвиток і зміцнення дружніх відносин між країнами-учасницями Фестивалю;

- Знайомство з кращими творчими колективами та сольними виконавцями країн-учасниць;

- Встановлення творчих контактів між колективами, обмін досвідом роботи країн-учасниць Фестивалю в творчому вихованні дітей і молоді;

- Залучення провідних фахівців культури і шоу-бізнесу і діячів мистецтв у співпраці з дитячими та юнацькими творчими колективами та сольними учасниками;

 

Всеукраїнський Фестиваль искусства «Арабатське натхнення» проводиться щорічно в червні на березі чудового, ніжного Азовського моря с.Счасливцене.

Що може бути прекрасніше відпочинку на морі? Ласкаве південне сонечко, освіжаючий вітерець, наповнений чудовими ароматами, золотиста смужка пляжу і прозорі хвилі, з тихим шелестом набігають на берег.

Відпочинок на морі - це можливість забрати з собою масу чудових вражень і емоцій!

 Роботу з організації та проведення Фестивалю здійснює Оргкомітет, склад і повноваження якого затверджуються Організаторами.

 В Експертну Раду (Журі) Фестивалю входять запрошені Організаторами Заслужені діячі культури і мистецтв України, зірки шоу-бізнесу, професійні хореографи і вокалісти, музиканти, представники циркового мистецтва, модельного бізнесу, художники, дизайнери. Представники ЗМІ.

 Вікові категорії

1 вікова категорія - 4-6 років; 2 вікова категорія - 7-8 років

3 вікова категорія - 9 -10 років; 4 вікова категорія - 11-13 років;

5 вікова категорія -14-16; 6 вікова категорія - від 17 до 117лет

7 категорія - змішана; 8 категорія - учасники з обмеженими можливостями

 

Умови участі в конкурсній програмі Фестивалю

Основним заходом Всеукраїнського Фестивалю "Арабатське натхнення" є творчий конкурс.

реєстрація - до 05.06.18г

відбіркові тури по фестивальним напрямками - 17.06.2018

Гала-Концерт 17.06.18

 Реєстрація учасників: 1) до 05.06. 2018 року включно творчі колективи та сольні учасники подають заповнену заявку (* додається), на електронну пошту - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з обов'язковим зазначенням дати прибуття та кількості днів перебування.

наприклад:

1) конкурсний день

2) з 15 червня 16:00 до 20 червня 9:00

3) з 15 червня 10:00 до 18 червня 20:00

4) з 16 червня 8:00 до 18 червня 21:00

5) Ваш варіант не менше 3 діб

 

- Не допускаються конкурсні виступи вокалістів під фонограму «плюс».

 2) До 5 червня 2018 вносять благодійний внесок (з людини) в розмірі:

- Солісти -300грн

- дуети - квартет - 200грн

- Колективи -150грн

Учасники фестивалю конкурсу «Сузір’я України» мають знижку 20% на внесок

 

До 05.06 2018 р подається заявка на проживання та харчування, протягом п'яти робочих днів отримати рахунок на передоплату. Бронь на проживання та харчування тільки після підтвердження передоплати.

Проживання + трьох разове харчування 350грн. на добу.

Для керівників 20 + 1

 

Для бронювання місць на проживання вноситься, на розрахунковий рахунок Туристичного комплексу "Дружний" (рахунок надається після подачі заявки), не менше 30% плати за розміщення всіх членів колективу / групи. (Умови проживання та харчування обговорюються безпосередньо керівником колективу / групи /, батьками або ж сольним учасником з Організаторами).

Можлива участь без проживання на території комплексу

- Учасники мають право брати участь в декількох номінаціях при наданні в Оргкомітет окремої заявки на кожну номінацію. Якщо учасник заявлений в декількох жанрових номінаціях, то загальна кількість заявок не повинно перевищувати п'яти.

- Репетиція проходить в строго визначеної послідовності, згідно номінаціями і віковими категоріями.

- Якщо учасник не встигає виступити за програмою в своїй номінації і віковій категорії, з яких-небудь причин, конкурсна програма переноситься після виступу всіх номінацій і вікових категорій,

 

- Оргкомітет має право відсторонити від участі за некоректну поведінку під час проведення Фестивалю. Організаційний внесок в даному випадку не повертається.

Відбіркові тури:

Учасники представляють два різнохарактерних твори

 - Вокал -Соло, дуєт, тріо, хор, ансамбль

-Естрадний вокал -Академіческій вокал Народна вокал-українська сучасна пісня-авторська пісня -Джазовий вокал- Рок вокал

конкурсний виступ може проводитися як з використанням фонограми « мінус », так і під акомпанемент інструментальної (фольклорної) групи - до 4 хв;

 - Хореографія - (соло, мала форма, ансамбль) Зекрало сцени 15 * 8

 класична; народна; стилізована; сучасна; естрадна; східний танець; спортивний рок-н-рол; вуличні напрямки (hip-hop, хаус, техно).

 -Вокально - Хореографічні колективи

-Інструментальні жанр: Народні інструменти; Духові та ударні інструменти; Струнно - смичкові інструменти.

- Самобутні форми народної культури і фольклору - до 10хв;

 -Фольклор - Розмовний жанр

 - Циркове мистецтво

- Театр, «музичний театр», «мюзикл» т.д учасники представляють одне твір- від 20 50 хв + 15 хв (технічні) - читці - до 5 хв

 - Театр моди -1-3 колекції

 Для вокальних ансамблів і окремих виконавців, дозволяється використовувати свої радіо мікрофони або головні гарнітури.

Критерії оцінок:

Система оцінки конкурсантів - шести бальна, голосування - відкрите. Враховуються вік, підготовка, фіз.возможності. Заміна репертуару під час проведення Фестивалю заборонена.

 Рішення Журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

Результати конкурсних виступів опубліковуються на сайті http://divosvit.com.ua.

Програму гала-концерту визначає режисерсько-постановочна група на підставі рішень жюрі.

Представники Оргкомітету не є членами Журі та не беруть участі в голосуванні. Оргкомітет має право анулювати результати виступів колективу / групи / сольного учасника, якщо самі учасники, їх керівники та / або інші зацікавлені особи проявили некоректну поведінку по відношенню до членів Журі, Оргкомітету та / або по відношенню до інших учасників проекту. Репетиції, фестивальні виступи, екскурсійні та розважальні заходи проходять в порядку, встановленому Організаторами.

 Нагородження учасників та переможців

 - Премія Гран-прі; - Лауреат I, II і III ступеня (у кожній номінації); - Дипломант I, II і III ступеня (у кожній номінації); -дипломант (отримують інші учасники фестивалю за підсумками оцінок журі).

 Володарі Гран-Прі, а також лауреати I премій фестивалю-конкурсу всіх представлених номінацій нагороджуються ексклюзивними нагородами. Всі учасники молодшої категорії нагороджуються медалями

За попередньою домовленістю з Оргкомітетом, Спонсори та Партнери Фестивалю можуть додатково запропонувати призові номінації в Проекті, виходячи з інших критеріїв. Можливо перебування на більшу кількість днів.

 Фінансова сторона фестивалю:

 Фінансування проекту відбувається за рахунок благодійних внесків державних і недержавних підприємств, установ, організацій, а також приватних меценатів і самих учасників Фестивалю з числа резидентів і нерезидентів України;

Витрати, пов'язані з харчуванням, проживанням, приїздом та від'їздом учасників і супроводжуючих осіб - за рахунок сторони, що відряджає сторони.

Оргкомітет, покладає на себе організацію проживання та харчування учасників. Умови проживання, харчування, екскурсійного обслуговування дивіться в програмі.

У разі несвоєчасного внесення оплати (проживання та харчування не бронюється) У випадку, якщо колектив уже вніс всі необхідні платежі, але з якихось обставин або причин не з'явився на Проект, не попередив організатора, не пізніше 5 днів до початку фестивалю - внесена сума не повертається відправнику, а направляється на подальшу реалізацію Фестивалю.

Супроводжуюча особа несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров'я учасника / ів Фестіваля

Оргкомітет має право розміщувати на своєму сайті фотографії і використовувати їх в рекламній продукції без узгодження з колективом або окремим виконавцем. Офіційні сайти проекту: http://divosvit.com.ua 

 Електронна пошта Оргкомітету - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Інформація по телефону: Організатор проекту Вікторія +38 (067) 613-42-40 +38 (066) 323-81-97 Адміністратор - 099-087-12-29 Одержувач: ГО «ЦЕНТР« СОД »Код ЄДРПОУ: 38025477 П / р № 26006010015703 в філії Акціонерного банку« Південний »в м. Запоріжжя МФО: 328209 Призначення платежу: Благодійній внесок Ознака неприбутковості 006

Мир глазами детей

Экскурсии Запорожья

Рассылки новостей

Кто на сайте

Сейчас 8 гостей онлайн