Международный центр
"Мир глазами детей"


Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/iy249760/divosvit.com.ua/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 111

Международный центр
"Мир глазами детей"

  • Главная
  • Інклюзивний арт-табір «В колі друзів»

Інклюзивний арт-табір «В колі друзів»

30 вересня 2021 році стартував масштабний Всеукраїнський молодіжний проект Інклюзивний арт-табір «В колі друзів», завдяки якому молоді люди з інвалідністю отримали можливість знайти друзів-однодумців, і на прикладі їх досягнень, легше адаптуватися в суспільство, навчитися чомусь новому, цікавого, розкрити свій талант і інакше подивитися на життя.

Організатор проекту Громадська організація Міжнародний центр «Світ очима дітей» спільно з Міністерством молоді та спорту України.

Вісімдесят дівчат та хлопців з 14 регіонів нашої країни зустрілись на березі Азовського моря на Арабатській стрілці.

Весь тиждень молодь спілкувалися, співали, танцювали. Кожен міг відчути себе справжнім актором або зіркою, проявити свої таланти. У деяких навіть з’явилися свої шанувальники і фанати. Учасники арт — табори відвідали Сафарі — парк, рожеве і солоне озера. Для багатьох з них така подорож була вперше і тому вона залишила масу яскравих і позитивних вражень. Діти з радістю фотографувалися на пам’ять.

Після відпочинку в арт-таборі в Запоріжжі пройшов Відкритий Всеукраїнський спільний концерт «В колі друзів», де на одній сцені виступали діти з інвалідністю та кращі творчі колективи України. А виступ ансамблю «Клавіші бумс» став яскравим подарунком для всіх присутніх.

Радість, посмішки, сміх та іскорки в очах у кожного учасника дали організаторам старт для нових планів і звершень.

Попереду ще багато завдань та ідей, над якими нам усім варто попрацювати, щоб допомогти молоді розкрити свій потенціал.

Рассылка новостей

Если Вас заинтересовали наши проекты и Вы хотите получать информацию о проектах, заполните
рассылку новостей, которая находится на боковой панели.


Divosvit