Международный центр
"Мир глазами детей"


Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/iy249760/divosvit.com.ua/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 111

Международный центр
"Мир глазами детей"

«GOLDEN STAR PREMIUM»

Положення  Всеукраїнського  вокального фестивалю

Дата: 12 березня 2021 року. Місце проведення: місто Запоріжжя Ляльковий  театр

Організатори: Медіа продюсерська компанія «Global ART» Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Департамент культури і туризму Запорізької міської ради Міжнародний Центр «Світ очима дітей» Європейський союз фестивальних асоціацій

Судейська колегія: включає в себе найкращих виконавців, професійних вокалістів та педагогів вокалу, визнаних діячів культури та мистецтв, представників продюсерських компаній.

Председатель жюри- Сергій Юрченко
Заслужений артист України,
Соліст ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України,
Доцент кафедри академічного та естрадного вокалу університету імені Бориса Грінченка,
член журі українських та міжнародних фестивалів.

Музичне співпрацювання: власні фонограми – ВИКЛЮЧНО !!! — флеш носії.

Остаточний термін подачі заявок 20.03.2022 р .;

Загальні положення: 1.1 Всеукраїнського  вокального фестивалю  V Всеукраїнський відкритий вокальний конкурс «GOLDEN STAR PREMIUM» відбудеться 20 березня 2022 року. Засновником конкурсу виступає Медіа продюсерська компанія «Global ART», громадська організація Міжнародний Центр «Світ очима дітей».

Всеукраїнський вокальний конкурс «GOLDEN STAR PREMIUM«  проводиться з метою

  • Виявлення талановитих вокальних виконавців
  • Залучення талановитих учасників до програм Медіа продюсерська компанія «Global ART»
  • Підвищення виконавської майстерності учнів, студентів і педагогів музичних установ України, підвищення рівня престижу музичних спеціальностей, обміну творчими досягненнями
  • Створення інформаційного майданчика
  • Формування уявлення про Запоріжжя як про центр молодіжної культури.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 10 березня 2022 р

Фестиваль – конкурс відкрито для кожного учасника, який згоден з усіма його умовами. Конкурсні виступи організовуються за певним графіком за віковими групами від молодших до старших.

Форми: — окремі виконавці (соло, дует); — малі форми (від 3 до 5 чоловік); — ансамблі (від 6 чоловік і вище).

Вікові категорії:

1 вікова категорія — до 5 років 2 вікова категорія від 5 до 7 років включно: 3 вікова категорія — від 8 до 11 років; 4 вікова категорія — від 12 до 15 років 5 вікова категорія — від 16 років до 20 років 6 вікова категорія — змішана група — 1 (1,2,3) 2 (2,3) 3 (3,4) 7 вікова категорія — від 20 і старше

Порядок акредитації. Для участі в чемпіонаті необхідно надіслати до Оргкомітету на e-mail departamentuefa@gmail.com наступні документи:

1. Заявка на участь (Додаток №1). 2. Фонограма для виступу з високою якістю звуку. У назві музичного треку назву колективу \ дуету \ прізвище соліста, назва вокального номера, номінація. 3. копія на сплату благодійного внеску.

* Заявка на участь є згодою команди або учасника з умовами конкурсу автоматично. А також є згодою на використання фото і відео матеріалів, знятих в процесі конкурсу-фестивалю в рекламних цілях фестивалю-конкурсу.

Витрати з проживання, харчування, проїзд учасників здійснює сторона, яка направляє або безпосередньо учасник Фестивалю.

Організаційний благодійний внесок становить:

Солісти – 500 грн. Ансамблі від 2-4 учасників — 300 грн. (для кожного учасника) Ансамблі від 5 учасників — 250 грн. (для кожного учасника)

Конкурсанти представляють 2 номери в одному стилі. Журі виносять сукупну оцінку за два номери.

Пільгова категорія учасників –(Діти інваліди, УБД, сиріти — знижка  20 % від суми організаційного благодійного внеску.. *Діти загиблих батьків в АТО – без організаційного благодійного внеску.

Загальні критерії оцінки:

— Виконавська майстерність; — Відповідність репертуару віковим особливостям виконавців;- Відповідність лексики заявлених вокальних дисципліни;- Сценічність (пластика, костюм, реквізит, культура виконання);- Креативність, оригінальність, свіжість ідеї;- Артистизм, розкриття художнього образу; — Загальне враження від номера.

Загальні Умови проведення.

Оргкомітет має право закрити прийом заявок раніше встановленого терміну, якщо кількість заявок в номінації перевищило технічні можливості конкурсу.

Учасники мають право брати участь в декількох номінаціях і представляти кілька номерів в одній номінації при наданні в Оргкомітет окремої заявки на кожен номер. Якщо учасник не встигає виступити за програмою в своїй номінації і віковій категорії, з яких-небудь причин, конкурсна програма переноситься після виступу всіх номінацій і вікових категорій, і проглядається окремо. Учасники самостійно несуть відповідальності за збереження особистих речей, своє життя і здоров’я. Дискваліфікація учасників без попередження з боку Організаторів та   Журі можлива в односторонньому порядку при виявленні станів алкогольного та наркотичного сп’яніння; грубого та некоректної поведінки, псування або не акуратне поводження з майном організаторів і власників місця проведення чемпіонату; використання атрибутики, яка змінює зовнішній вигляд сцени або  і створює незручність ін. учасникам Під час конкурсних виступів використання концертного світла дозволено.

 Порядок роботи журі.

Виступи конкурсантів оцінюються рейтинговим голосуванням за 10-бальною системі. Оцінюється окремо кожен  номер. При виникненні ситуації, коли немає гідних претендентів на призові місця — ці місця не присуджуються. Допускається дублювання призових місць.

Оціночні бали згідно конкурсних протоколів не можуть бути винесені на загальне  обговорення Журі не має право розголошувати результати конкурсу до офіційної церемонії нагородження конкурсантів.

Рішення журі є остаточним і зміні не підлягає.

Підсумки конкурсу та нагородження  проводяться в номінації вокал і передбачають присудження наступних місць:  «Гран-прі, Grand star  — контракт з Медіа продюсерською компанією «Global ART» За окремими номінаціями, вікової категорії, формі, жанрами,: «Лауреат I ступеня» диплом, кубок «Лауреат II ступеня» диплом, медаль «Лауреат III ступеня» диплом, медаль «Дипломант I ступеня» диплом «Дипломант II ступеня» диплом «Дипломант III ступеня» диплом Дипломи учасника диплом Організаторами можуть бути додані спеціальні призи. Передбачено призовий фонд.

Фінансування проекту відбувається за рахунок благодійних внесків державних і недержавних підприємств, установ, організацій, а також приватних меценатів і самих учасників фестивалю – конкурсу.

Партнерами можуть бути державні органи і громадські організації всіх рівнів, а також комерційні організації та ЗМІ, які здійснюють фінансування , а також надають організаційну, інформаційну, технічну та інтелектуальну підтримку Організаторів в підготовці і проведенні фестивалю конкурсу.

Організаційні благодійні внески вносяться за реквізитами:

Одержувач: ГО «МЦСОД» код ЄДЗПОУ 43478140 рах UA693282090000026002000010325 Акціонерний Банк «Південний» МФО 328209 Призначення платежу: Благодійнийвнесок

Орг. питання  Вікторія Меренкова  +38 (067) 613-42-40    +38 (066) 323-81-97

Рассылка новостей

Если Вас заинтересовали наши проекты и Вы хотите получать информацию о проектах, заполните
рассылку новостей, которая находится на боковой панели.


Divosvit